קופות רושמות

 

קופות רושמות
קופה רושמת, הינה מכשיר חיוני לעסק. מס הכנסה מחייב חנויות להשתמש במכשירי קופות רושמות. בעבר, קופות רושמות, היו מכשירים פשוטים, בהן הדפיסו גלילי נייר עם פירוט החשבון ללקוח. כיום, הקופה הרושמת, הינה כלי לניהול העסק.
משרד קטן במכשיר אחד:
מכשירי קופות רושמות של חברת דוקופוינט, מגיעות עם כל הציוד הנדרש עבור קופה רושמת, וכן עם תוכנה המכילה כל מה שצריך לניהול החנות. במסף הקופה הרושמת מותקן חריץ, בו המוכר מעביר את כרטיס האשראי של הקונה. הקופה הרושמת, לא מכילה מכשיר קורא ברקוד, ואת מכשיר זה יש לקנות בנפרד, ולחבר אל הקופה הרושמת.
מלבד רישום הקנייה והוצאת הקבלה, התוכנה מכילה מגוון פונקציות נוספות:
רישום למועדון לקוחות: ניתן דרך התוכנה לרשום לצרף לקוח חדש למועדון הלקוחות, ולנהל את מועדון הלקוחות.
ניהול מבצעים בחנות: התוכנה מאפשרת לרשום את המבצעים, ומאותת כאשר הקונה זכאי להטבה מסוימת בגלל מבצע בעת הקנייה.
ניהול מרחוק: התוכנה מאפשרת לבעל החנות לשלוט מרחוק, ולדעת בזמן אמת על ההכנסות המתקבלות מקניות.
לקוחות המשלמים בהקפה: התוכנה מאפשרת פתיחת כרטיסיות ללקוחות המשלמים בהקפה, ובכרטיסיה מפרטים את המוצרים שרכשו, ואת סכום החיוב. אפשרות זו, מאפשרת מעקב מדויק אחרי קונים החייבים כסף לחנות.
קופה המתאימה לכל סוגי החנויות:
חברת דוקופוינט, פיתחה מספר מסלולים של התוכנה, המתאימים לסוגים השונים של החנויות. כל סוג חנות. אנו משווקים קופות רושמות המתאימות ל: חנויות מזון, חנויות בגדים, מתקינה את התוכנה המתאימה לה, וכך המוכרים מנהלים את הרכישה לפי הדרישות המתאימות לסוג העסק.
קופה רושמת נפתחת חשמלית:
מכשירי קופות רושמות של חברת דוקופוינט, עולות על הקופות הרושמות של חברות אחרות, בכך שהמוכר לא צריך לפתוח באופן ידני את הקופה, אלא פשוט ללחוץ על כפתור של אפליקציית פתיחת קופה במסך, והקופה נפתחת לבד. אפליקציה זו, חוסכת זמן למוכר.
קופה רושמת ניידת:
כאשר בעל החנות, מארגן יריד מכירה, כדאי לבעל החנות להצטייד במכשיר קופה רושמת ניידת. חברת דוקופוינט, משווקת מכשיר קטן ונייד שהוא מסך קטן, המכיל את התוכנה המותקנת במכשירי קופות רושמות של חברת דוקופינט, ועם חריץ לסליקת אשראי, ובכך הופך את המסך הקטן, לקופה רושמת ניידת וקטנה.