קופות רושמות ממוחשבות

קופות רושמות ממוחשבות

קופות רושמות ממוחשבות
כאשר מחפשים קופות רושמות ממוחשבות לעסק, מחפשים חברה המוכרת את הקפות הממוחשבות, ביחד עם כל הציוד ההיקפי הנלווה לקופה. חברת דוקופוינט, מוכרת גם קופות ממוחשבות, עם ממשק ניהול מקצועי ביותר, וגם את הציוד הנלווה.
מגוון קופות ממוחשבות:
החברה מוכרת מגוון של קופות רושמות ממוחשבות. חלק מהקופות הרושמות הן ממוחשבות, וחלק מהקופות הרושמות הן ניידות, וקלות לנשיאה. נסקור את סוגי הקופות הרושמות של החברה:
עמדת מסך מגע- עמדה זו של קופה רושמת לעסק, היא עמדה המתבססת על מכשיר אחד: מסך מגע. במכשיר יש חריץ להעברת כרטיס האשראי. בחלק האחורי של המכשיר, יש את השקעים לחיבורי הכבלים המתאימים. היתרון במכשיר זה, הוא שניתן בקלות לנייד אותו לירידים שונים.
מסך עומד- סוג אחר של קופות רושמות ממוחשבות, הוא מסך עומד, הנראה כמו מסך מחשב רגיל. בצד המסך יש חריץ להעברת כרטיס האשראי.
ציוד היקפי הנלווה לקופות:
חוץ מעמדות המכירה, החברה מוכרת גם ציוד נילווה: מכשירי סליקת אשראי ידניים, משקל דיגיטלי, קוראי ברקוד, מדפסות טרמיות, ועוד. בנוסף, אפשר דרך החברה להזמין גלילי נייר המותאמים למדפסת.
חבילות של עמדות מכירה:
החברה מציעה מבצעים של קופות רושמות ממוחשבות, וציוד נלווה, במחירים משתלמים. ישנם 3 סוגי חבילות. החבילות כוללות עמדת מכירה מתקדמת, מכשיר ברקוד, מגירת כסף נשלפת המחוברת לקופה הרושמת, משקל דיגיטלי, ועוד. מחירי החבילות נעים בין 5,500- 9,500 ₪.
קופות רושמות להשכרה:
חברת דוקופוינט, מאפשרת לשכור קופות רושמות ממוחשבות. החברה מאפשרת גם, שכירת קופות רושמות וציוד נלווה, במחירים שבין 299- 550 ₪ לחודש. אלו הן מחירים סבירים, שבעל חנות מתחיל יכול לעמוד בהן. בעל החנות יכול להפסיק את השכירות, או לקבל לרשותו את הקופה כאשר מגיע אחרי שנתיים של תשלום חודשי למחיר עלות הקופה.
תמיכה טכנית:
לקוחות חברת דוקופוינט, נהנים משירות תמיכה טכנית מקצועית. באתר החברה יש סרטונים המראים כיצד לתקן את הקופות הרושמות. כאשר יש תקלה בתוכנה, ניתן לפנות למוקד התמיכה הטכנית דרך האתר, או לחייג אל מוקד התמיכה הטכני, ולקבל שירות תמיכה מקצועי.