קופות ממוחשבות

קופות ממוחשבות
חברת דוקופוינט, מציעה לבעלי העסקים, עידן חדש של קופות ממוחשבות. הקופות שמשווקת החברה, אינן סתם מכשירי קופות רושמות, אלא בעצם מכשירים דרכם ניתן לנהל את העסק. ולכן, חברת דוקופוינט, עובדת בשיתוף פעולה עם חברות חזקות בארץ.
חשיבה לפרטי פרטים:
כאשר קונים קופה ממוחשבת לעסק, של חברת דוקופוינט, לא קונים סתם קופה לחישוב קניות. בקופה מותקנת תוכנה משוכללת, בה הושקעה מחשבה רבה, ותכנון לפרטי פרטים. התוכנה פותחה בקפידה, כאשר מפתחי התוכנה בדקו את השטח, ואפיינו מהם הצרכים של מנהלי החנויות. מתוך ההבנה של הצרכים, פותחו מספר אפשרויות של התוכנה, כאשר התוכנה מכילה את הצרכים החיוניים של העסק:
הנהלת חשבונות: קופה רושמת לעסקים, של החברה, מאפשרת ביצוע הנהלת חשבונות של העסק, והפקת חשבוניות וקבלות, וכן הפקת דו"חות, ושידור הדו"חות.
משרד אחורי: מאחורי קופות ממוחשבות של חברת דוקופוינט, יש חשיבה לפרטי פרטים כיצד לספק את כל הפתרונות עבור עסק מכירות אותו מנהל איש אחד. לכן, תוכנת הקופה הרושמת, מכילה מגוון פונקציות של ניהול משרד אחורי: ניהול מוצרים ומחלקות, הכנסת ברקוד, ניהול משלוחים, ועוד.
התוכנה מתאימה לכולם: החל מהמוכר הפשוט, ועד מנהל הרשת.
קופה ממוחשבת מבוססת ענן:
כאשר אתם קונים אצלנו קופות ממוחשבות, אתם קונים רק את הכלי. מכשיר הקופה הינו מסך מקצועי, שיהיה מוצמד אליו חריץ סליקה, ולעיתים מדפסת, אך יש לזכור שהעיקר, היא התוכנה. ניתן להתקין את התוכנה, וניתן להתחבר דרך האתר. התוכנה היא מבוססת ענן, וכל הנתונים בתוכנה נשמרים בתוך הענן.
כיצד הופכים מכשיר סלולר לקופה רושמת?
הייחודיות של החברה, היא בכך שהיא לא רק מוכרת קופות ממוחשבות, אלא מאפשרת להפוך כל מכשיר סלולר לקופה רושמת. באמצעות אפליקציה, ניתן להתחבר מהסלולר לענן מרחוק. האפליקציה מאפשרת שימוש בכלים החשובים בתוכנה.
לעסק זמין, יש יתרון גדול על פני עסק לא זמין. ולכן, לבעל עסק שיכול להתחבר מהבית דרך הסלולר לממשק הניהול, ולבצע מכירה, יש יתרון על פני עסקים שאין להם אפשרות זו. התחברות דרך הסלולר לממשק הניהול, מאפשרת מעקב וניהול תקין של העסק, גם כאשר בעל העסק נמצא בחופשה.