קופות ממוחשבות לעסק

קופות ממוחשבות לעסק
לכל עסק, יש מאפיינים וצרכים ייחודיים משלו. ישנם עסקים גדולים, הזקוקים לניהול עובדים. ישנם רשתות, הזקוקות לניהול סניפים וניהול זכיינים. חברת דוקופוינט, הצליחה לאחד את כל הצרכים של בעלי העסקים לתוך תוכנה אחת. כאשר קונים קופות ממוחשבות לעסק, מבית חברת דוקופוינט, קונים מחשבים שיעזרו לנהל את העסק. בתוכנה יש פונקציות המתאימות גם למוכרים, וגם למנהלים.
פונקציות בתוכנה המתאימות למוכרים:
המוכר הפשוט, לא צריך להתעסק עם ניהול סניפים וניהול עובדים, אך הוא צריך לנהל כמו שצריך את המכירות בקופה הרושמת. לכן, למוכר הפשוט, יהיה לצד הקופה הרושמת, מכשיר של סורק ברקוד, מדפסת טרמית, ולעיתים אף משקל דיגיטלי. המוכר הפשוט, ישתמש לרוב בממשק הניהול של הקופה הרושמת. מומלץ לכל מוכר להשתמש בקופות ממוחשבות לעסק של חברת דוקופוינט.
פונקציות בתוכנה המתאימות למנהלי החנויות:
בעלי החנויות, לא צריכים להתעסק עם ממשק הקופה הרושמת, אך הם יצטרכו באמצעות הענן לעדכן מבצעים וקופונים, לעדכן את מלאי המוצרים המתחדש. בתוכנה יש אפשרות של מעקב אחר העובדים וזמני הגעתם. כמו כן, מנהלי החנויות, יכולים לעקוב באמצעות התוכנה, אחר זרימת המשלוחים לקונים. מנהלי החנויות, יכולים באמצעות ממשק הניהול המותקן בתוך קופות ממוחשבות לעסק, לעקוב אחר התקדמות העבודה מול מנהלי הרכש והספקים. כאשר אין לחנות סניפים, אך יש סוכנים, ניתן דרך התוכנה לעקוב אחר התקדמות העבודה מול הסוכנים.
פונקציות בתוכנה המתאימות למנהלי רשתות:
התוכנה מתאימה לכולם: החל מבעל עסק יחיד, ועד למוכר הפשוט, וכלה במנהל רשת חנויות גדולה. בתוכנה יש אפשרות להזין את פרטי סניפי הרשת. ניתן להתחבר אל כל אחד ואחד מסניפי הרשת, ולעקוב אחר ניהול העובדים בסניף, דוחו"ת של הכנסות והוצאות שנעשו בסניף, מלאי, ובכל הנעשה בסניף. התוכנה מאפשרת למנהלי הרשתות לשלוט מרחוק בכל מה שנעשה בכל אחד ואחד מסניפי הרשת.
כלי אידאלי לניהול עבור עסק של אדם יחיד:
כאשר בעל עסק מחפש קופה רושמת לעסק, מומלץ לו לרכוש את הקופה הרושמת של חברת דוקופוינט. קופות ממוחשבות לעסק מבית חברת דוקופוינט, תוכננו במיוחד גם עבור הצרכים של בעלי עסק יחידים. התוכנה מכילה מגוון פונקציות, שכל בעל עסק ישתמש בהן בצורה אחרת. חלק ישתמשו בקופה הרושמת, חלק יעזרו בניהול הסוכנים והקשר עם הספקים. כל בעל עסק יתפתח עם התוכנה בצורה המתאימה לו.