קופה ממוחשבת

חלק מאתנו, זוכרים את התקופות של פעם, בהן הקופות הרושמות, היו קופות פשוטות דמויות מחשבון, שכל מה שהיה ניתן לעשות בהן, הוא לחשב את הקנייה של הקונה. כיום, הזמנים השתנו, והקופות הרושמות, הפכו למעין מחשב קטן, המנהל את העסק.
חברת דוקופוינט, הובילה מהפכה בעידן הקופות הממוחשבות, ופיתחה תוכנה, שהפכה את המכשיר הקטן של קופה ממוחשבת, לכלי עוצמתי לניהול העסק.
משרד קטן ממוחשב- שחוסך הרבה כסף:
קופה ממוחשבת, הינה קופה יקרה, אך חוסכת בהוצאות השוטפות. התוכנה שפיתחה חברת דוקופוינט, חוסכת עבודה של הרבה אנשים, ודרכה ניתן לבצע פעולות רבות בבת אחת. דרך הקופה שלנו, ניתן לנהל את המוצרים בחנות, את המלאי, ואת המחלקות בחנות. ניתן דרך הקופה הרושמת שלנו, לבנות מועדון לקוחות, ולנהל את מבצעי החנות. בנוסף, ניתן לרכוש דרך החברה ציוד משלים, כמו קורא ברקודים, מדפסת טרמית, ועוד.
קופה המאפשרת מעקב אחר לקוחות המשלמים בהקפה:
ישנם מכולות שהיו רוצים לאפשר לקונים לשלם בהקפה, אך אינם יודעים כיצד לנהל את הרישום של הקונים בהקפה, והסכום אותו הם חייבים. בתוכנה של חברת דוקופוינט, יש אפשרות של ניהול מעקב מדוייק, אחר הקונים בהקפה.
ניהול קופה ממוחשבת דרך האייפון:
החברה מאפשרת ניהול קופה ממוחשבת דרך האייפון, בלי צורך במכשיר קופה הרושמת. התוכנה פיתחה אפליקציה של סליקה באייפון, והתחברות לממשק התוכנה דרך האייפון.
ניהול סניפים וזכיינים:
קופה ממוחשבת של חברת דוקופוינט, היא לא רק כלי איכותי עבור המוכר, אלא כלי עוצמתי עבור בעל העסק. בתוכנה שפיתחה החברה, יש כלים לניהול סניפי הרשת, וכלים לניהול הזכיינים של החברה. ניתן דרך התוכנה להיכנס בכל עת לממשק הניהול, ולדעת בזמן אמת מה המצב אצל הסניפים בארץ, ואצל כל הזכיינים של החברה.
אנו מפיצים את המוצרים שלנו דרך החברות הגדולות בארץ:
לא סתם, בחרו מיטב החברות הגדולות בארץ לעבוד אתנו. אנו משווקים את מוצרינו, דרך מיטב החברות הגדולות בארץ: חברת ישרכארט, חברת בזק, חברת 013, ועוד.
לקוחות הידועים בציבור הרחב:
בין הלקוחות מקבלי השירות שלנו, ניתן למצוא לקוחות הידועים בציבור הרחב, כמו: רשת דומינו פיצה, רשת מאפיות אריאל, רהיטי קיבוץ השלושה, ועוד.