סליקת אשראי לעסק

סליקת אשראי לעסק

אפשרות של סליקת אשראי לעסק, מתאימה לא רק לעסקים המוכרים מוצרים, אלא גם לעסקים המוכרים שירות.
מהו עסק המוכר שירות?
עסק המוכר שירות, הוא עסק שלא תמיד ימכור מוצר, אלא יספק ללקוח שירות מסויים, כמו: עיצוב גרפי, בניית אתרים, או לחילופין: טיפול ברפואה משלימה, ייעוץ, ועוד.
למה גם עסקים אלו חייבים סליקת אשראי?
לכאורה, ניתן לחשוב שרק עסק המבוסס מכירות, צריך מסוף סליקה. אולם, המציאות אינה כך, משום שלקוחות רבים מעדיפים תשלום באשראי, על פני תשלום בצ'קים. לכן, נותן שירות שלא יכול לקבל כרטיסי אשראי, מקטין למעשה את המכירות שלו.
סוגי פתרונות לעסקים נותני שירות:
מי שמחפש אפשרות של סליקת אשראי לעסק, מחפש למעשה את חברת דוקופינט. החברה מתמחה במתן אפשרות של סליקת כרטיסי אשראי לעסקים, המתבססת על שירותי ענן. אפשרות זו, של סליקה מרחוק, דרך שירותי ענן, מאפשרת לנותן השירות לגבות תשלום דרך כרטיסי אשראי מכל מקום: דרך המחשב הביתי, דרך הנייד, ודרך מסך הטאבלט.
עסקים רבים- מתבצעים כיום דרך המחשב הביתי:
בעלי עסקים רבים, ונותני שירות רבים, הפכו את המחשב הביתי, למשרד הפרטי שלהם. מחירי השכירות הגבוהים, מקשים על שכירת מקום לעסק. לכן, נותני שירות רבים, יעדיפו לנהל את העסק מהבית. לעיתים, יפנו חדר עבור קליניקה, או עבור משרד קטן. המחשב הנייח, ישמש כמשרד לכל דבר: מדפסת, סורק ומכונת צילום.
חברת דוקופוינט, הבינה את הצורך של נותני שירות ושל עסקים ביתיים אלו, ולכן פיתחה אפשרות של סליקת אשראי לעסק, גם ללא עמדת מכירה. הסליקה נעשית דרך ענן, על ידי התחברות מרחוק, מכל מקום בעולם. התוכנה של החברה, מאפשרת להגדיר מחלקות ומוצרים, ועל ידי כך, לגבות אשראי מלקוח.
סליקה דרך מסוף אשראי נייד:
עסקים ביתיים אשר זקוקים לשירות סליקת אשראי לעסק, אך לא מעוניינים לבצע את הסליקה דרך התחברות מהמחשב הביתי, יכולים לרכוש מסוף אשראי נייד, במחיר חודשי של 99 ₪ לחודש בלבד. אפשרות זו, מאפשרת לכל נותן שירות, לגבות מהלקוח את התשלום דרך לקיחת פרטי האשראי מייד בתום השירות.