מסופי אשראי

מסופי אשראי

כל בעל עסק חייב מסוף לסליקת אשראי. כאשר מדובר בעסק בו יש יותר מעמדת מכירה אחת, על העסק לרכוש כמה עמדות מסופי אשראי. לעסקים רבים יש מסופי אשראי פשוטים. אולם החברה שלנו, "דוקו-פוינט", פיתחה סדרה של מוצרי סליקת אשראי מתקדמים ביותר. אין מדובר במכשיר טכנולוגי חדש, אלא במסוף סליקת אשראי עם תוכנת סליקת אשראי מתקדמת, שפיתחה חברת דוקופוינט.
הכל בעמדת סליקה אחת:
התוכנה שלנו, איננה רק תוכנת סליקת אשראי, אלא תוכנה שכוללת פונקציות נוספות, המקלות על בעלי העסק. התוכנה מאפשרת להזין באופן מלא את פרטי הלקוח ולשמור את פרטיו. באמצעות התוכנה מפיקים קבלה או חשבונית מס ללקוח. התוכנה מאפשרת 2 סוגי תשלומים בכרטיס אשראי: תשלום על ידי העברת הכרטיס וחתימת הקונה, או הזמנה טלפונית, כאשר המוכר מזין לתוכנה את פרטי כרטיס האשראי. השילוב בין מכשור מתקדם, לתוכנה משוכללת, יוצר פתרונות סליקה מתקדמים ביותר לעסקים.
מכשור סליקה מתקדם:
מכשירי הסליקה שלנו, הינם מהמתקדמים ביותר. הסליקה מתבצעת באופן מידי בעת העברת הכרטיס אשראי, או בהזנת פרטי כרטיס האשראי. אנו מספקים גם מכשיר מסוף אשראי נייד, עליו ניתן להתקין את התוכנה, ולבצע עסקאות ומכירות במהלך ירידי מכירות. התוכנה תומכת בכל סוגי האשראי. ניתן לבצע עד 36 תשלומים בקרדיט.
מערכת הסליקה שלנו הינה מערכת מאובטחת, העומדת בכל בתקני האבטחה המחמירים.
ממשק סליקה נגיש ונוח:
אחד מהיתרונות שהופכים תוכנה לנוחה לשימוש, היא ממשק ניהול ברור ונגיש. ממשק הניהול של התוכנה שלנו, הינו ברור ונגיש. על המסך יש ריבועים עם אייקונים של אפליקציות פשוטות וברורות. ניתן להתקין את התוכנה, או לבצע סליקת אשראי באינטרנט, באמצעות התחברות אל ממשק הניהול האישי. כאשר ההתחברות הינה דרך האינטרנט, סליקת האשראי תתבצע און ליין.
אתה יכול לשכור או לקנות:
חברת דוקופוינט מעמידה בפני העסקים שני אפשרויות: אופצייה אחת, היא לרכוש את מסופי סליקת האשראי, ואת התוכנה. אפשרות אחרת, היא לשלם דמי שכירות חודשיים עבור ציוד הסליקה, ועבור התוכנה. כאשר התשלום הוא עבור שכירות, אזי השימוש בתוכנה ייעשה דרך התחברות לממשק הניהול באתר האינטרנט.