מכשיר סליקה לעסק

מכשיר סליקה לעסק

למה עסק צריך מכשיר סליקה?
כל עסק המבצע מכירות, צריך לאפשר לקונים שלו לשלם בכרטיס אשראי. כרטיס האשראי, מאפשר לנו לבצע את הקנייה הנדרשת, מבלי להוציא כסף מזומן, ועם אפשרות לדחות את ירידת הכסף מהכרטיס. אחד מהיתרונות של תשלום בכרטיס האשראי, הוא האפשרות לחלק את התשלום לכמה תשלומים שווים. עסק המאפשר תשלום באשראי, מגדיל את פוטנציאל המכירות שלו. לכן, לעסקים המתבססים על מכירת מוצרים, מומלץ להצטייד במכשיר סולק אשראי.
אילו מכשירי סליקה קיימים?
ישנם מספר מכשירים של סליקת אשראי. הייחודיות של עמדת המכירה שמשווקת חברת דוקופוינט, היא שהמסך כולל בתוכו מכשיר סליקה, ובכך חוסך מקום. בנוסף, אנו משווקים מכשיר סליקה נייד. חוץ ממכשירי הסליקה הרגילים, חברת דוקופוינט מתמחה במתן פתרונות סליקה אינטרנטיים, מבוססי ענן.
להפוך את הפלאפון למכשיר סליקה:
פיתוח האפשרות של סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט, יצרה למעשה את האפשרות להפוך כל מכשיר פלאפון, או טאבלט למצב של מכשיר סליקה. על מנת לבצע את הסליקה, יש להתחבר דרך אתר האינטרנט לשירותי הענן שמספקת החברה, ולהזין את נתוני האשראי של הקונה.
אפשר לשכור ציוד סליקה:
ישנם עסקים, אשר לא תמיד משתמשים באופן שוטף במכשיר סליקת האשראי, אך לעיתים בעת יריד מכירות, צריכים מכשיר סליקה. לכן, חברת דוקופוינט מאפשרת מסלול של שכירת ציוד סליקה. אפשרות זו, נוחה מאוד כאשר אין שימוש שוטף במכשיר סליקה נייד, בעל העסק זקוק למכשיר זה מספר פעמים בשנה.
ניתן להשכיר גם את עמדות המכירה שלנו, בתשלום קבוע מדי חודש. אנו משכירים את עמדות המכירה שלנו, במסלול של ליסינג: אתה משלם סכום חודשי קבוע, עד שאתה מסיים את התשלומים, ואז עמדת המכירה שייכת לך.
רכישת ציוד סליקה במחירי שכירות:
מסלולי הרכישה של חברת דוקופוינט, הינם נוחים ביותר. החברה מאפשרת פריסת תשלומים נוחה, של עד 36 תשלומים, כך שסכום התשלום החודשי על רכישת מכשיר סליקה נייד, מתחיל ב69 ₪ לחודש בלבד. גם מחירי עמדות המכירה הנייחות שלנו הכוללות מכשיר סליקה, אינם יקרים מאוד, ומתחילים ב299 ₪ לחודש בלבד.