מכשיר סליקה נייד

 

לכל עסק המתבסס על מכירות, ורוצה אפשרות להגדיל את ההכנסות שלו, באמצעות מכירות בדוכנים, במכירות בבתים, ובירידים מסוגים שונים, מומלץ שיהיה לבעל העסק, מכשיר סליקה נייד. בדרך זו, יכול קונה לשלם באמצעות כרטיס אשראי. עסקים שאין להם מכשיר סליקה ידני, ימכרו פחות באירועים מזדמנים, משום שבדרך כלל, לא תמיד ציבור הקונים יביא איתו את סכום הקנייה הנדרש.
חשוב לנצל את רגע הרצון של הקונה:
לפעמים, ההתעניינות של הקונה היא רגעית. בערב מכירה מסויים, הקונה מתלהב, ומעוניין לקנות, אך אין לו מספיק כסף. פעמים רבות, הקונים שבאים ליריד, לא יהיו עם מספיק מזומן עליהם, אך יהיו עם כרטיס אשראי בארנק. פעמים רבות, זהו רצון הקנייה ביריד, היא רצון חד פעמי של הקונה. כאשר יש לקונה כסף מזומן, או אפשרות לשלם באשראי, אזי הקונה שבאמת מעוניין לקנות- יקנה את המוצר. אולם, כאשר על הקונה ליצור קשר לאחר המכירה, כדי לשלם בכרטיס אשראי, לעיתים הקונה לא ייצור את הקשר. לעיתים הקונה יתחרט על הרצון לקנות, או שבן הזוג ישכנע לא לקנות.
לכן, חשוב לאפשר לקונה לאפשר לקנות כאן ועכשיו, ולכן חברת דוקופוינט, משווקת ומשכירה מכשיר סליקה נייד.
תוכנת סליקה משוכללת:
גם במכשירי הסליקה הניידים שלנו, מותקנת תוכנת סליקה משוכללת מבוססת ענן. על מנת להקל על המוכר, יש על המסך אפליקציות שונות, לפי הפעולות.
סליקה באמצעות התחברות מרחוק:
בחברת דוקופוינט, מבינים שלפעמים קשה להסתובב לכל מקום עם מכשיר סליקה נייד, ולכן פיתחו אפשרות סליקה מבוססת ענן. אפשר באמצעות האינטרנט להתחבר לתוכנת הסליקה, ובכך להפוך כל אייפון וכל מסך טאבלט, לעמדת סליקה ניידת. לחברה יש אפליקציה, המאפשרת סליקה מהסלולרי.
סליקה מכל מקום:
סליקה באפליקציה, הופכת את מכשיר הסלולרי, לציוד של מכשיר סליקה נייד. כך, אתה יכול להיות בחופשה, ותוך כדי החופשה לבצע מכירה, באמצעות קבלת פרטי האשראי של הקונה דרך הטלפון, והזנת הנתונים לענן. אפשרות זו, מתאימה גם לעסקים נותני שירות, שבדרך זו יכולים לגבות כסף ממקבל השירות דרך הסלולר, מכל מקום, ובכל זמן.