גלילי נייר לקופה

גלילי נייר לקופה

חברת דוקופוינט, דואגת ללקוחות שלה עד הסוף, ולכן החברה לא מסתפקת רק בשיווק עמדות מכירה מתקדמות, וציוד סליקה מקצועי, אלא באספקה שוטפת של ציוד נלווה. דרך החברה, ניתן לרכוש קוראי ברקוד, גלילי נייר לקופה, מדפסות טרמיות, מגירות כסף, ועוד.
סורקי ברקוד משוכללים שאנו מוכרים:
החברה מספקת 4 סוגים שונים של סורק ברקודים. קוראי ברקודים אלו, הינם בין המכשירים המשוכללים ביותר. אנו מספקים גם, מכשיר קורא ברקוד ידני.
אקדח ברקוד ידני:
בחברת דוקופוינט, חושבים איך תוכל לנייד את עמדת המכירה שלך לכל מקום, ולכן, מוכרים אקדחי בר קוד ידניים, המתחברים דרך כבל לעמדת המכירה, ושאפשר לנייד אותם ממקום למקום. בדרך זו, תוכל לקחת את אקדח הברקוד שלך לכל מקום. כאשר אתה מקיים ערב ביתי למכירת המוצרים, תוכל לסרוק במקום את הברקוד, והנתונים יכנסו לתוכנה.
מדפסות טרמיות חיצוניות:
כל קופה רושמת, צריכה גם מדפסת טרמית, כדי להדפיס את החשבון לקונה. אנו משווקים מדפסות טרמיות. לעמדות המכירה היוקרתיות שלנו, מחוברת מדפסת טרמית. חיבור זה, חוסך מקום על השולחן. אנו חושבים על הכל, ודואגים לך לאספקה שוטפת של גלילי נייר לקופה, אשר מותאמים למידות של המדפסת. בחלק מעמדות המכירה הפשוטות יותר, המדפסת מובנית בתוך עמדת המכירה.
נגמר לך הנייר בגליל?
בחברת דוקופוינט, חושבים גם על המוצרים המתכלים, ולכן ניתן להזמין כל הזמן, גם גלילי נייר לקופה. אינך צריך להתרוצץ בין חנויות כדי להשיג גלילי נייר. אנו נספק לך את גלילי הנייר המתאימים למדפסת של עמדת המכירה בכל עת שתזדקק.
שירות תמיכה טכנית תמידי:
אנו מספקים שירות תמיכה טכנית ללקוחות שלנו כל הזמן. לפעמים יש תקלה בעמדת המכירה, או במדפסת. תמיד אפשר להתקשר אלינו, וננחה כיצד לפתור את הבעיה. כל מי שרוכש עמדת מכירה פשוטה, יקבל הדרכה כיצד לפתוח את עמדת המכירה, ולהחליף את הדיו, ואת גלילי נייר לקופה, בכל עת שיש צורך להחליף. אם שוכחים, תמיד ניתן להתקשר למוקד התמיכה הטכנית שלנו.
אנו ממליצים לכל בעל עסק המשתמש בעמדת המכירה שלנו, לשים על שולחן המכירה גליל נייר, ומיכל דיו, כדי שיוכל להחליף במהירות ובאופן מידי, מבלי שייווצר עיכוב ללקוחות.